• Alltid hög kvalitet
  • Betala enkelt med Klarna
  • FRI frakt vid köp för 950:-
0
Varukorg
Oway Styling Boho Pomade 50ml

Oway Styling Boho Pomade 50ml

359 SEK
Håll din frisyr på plats med Oway Styling Boho Pomade! Denna 50ml burk är perfekt för att skulptera och forma ditt hår på ett naturligt sätt. Med en hållbar formula som är lätt att applicera, kommer du att älska resultatet. Köp din egen burk idag i vår egen webbutik!
Läs mer...
  • Betala säkert med kort
  • Maila oss, vi svarar snabbt!

Beskrivning

Art.nr: ow-1007

Oway Boho Pomade Flexible-hold paste som ger definition med en naturlig finish. Idealisk för dynamiska, separerade stilar eller för att framhäva lockar.

Aktiva ingredienser:
Biodynamisk marrubium förbättrar hårets struktur och boostar det naturliga försvaret mot ultra-violett strålning.
Organisk svart quinoa är rik på högkvalitativ vegetariskt protein, som vårdar och skyddar hårets fiber. Aamla ger glans, vårdar och fungerar uppfriskande.
Etiskt producerad marula med reparerande, skyddande och återfuktande egenskaper.
Användning: Fördela mellan händerna och applicera i torrt eller fuktigt hår.

Innehåller inte: PARABENER / PETROLATUM / PEGS, PG & BBG / SYNTETISKA DOFTER / ARTIFICIELLA FÄRGÄMNEN / ALKOHOL
Stagda: 4
Glans: 2

 

EAN: 8029352369773
www.oway.com
Oway
Rolland -Viagaibara 9/4
40136 Bologna Italy

 

 

Tillbaka till toppen